Wypożyczalnia samochodów Gdynia

Planujesz urlop nad morzem albo wyjazd służbowy w okolice trójmiasta? Będzie ci potrzebny samochód? Wypożyczymy ci go w Miszewie oraz w dwóch dogodnych lokalizacjach w Gdańsku. Jeśli do trójmiasta lecisz samolotem, samochód możesz odebrać w Gdańskim Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy. Dla podróżujących pociągiem samochód może być dostępny przy Dworcu PKP w Gdańsku. Funkcjonuje również wypożyczalnia samochodów Gdynia zlokalizowana w pobliżu Dworca PKP.

Samochód można zarezerwować przez stronę internetową, wybierając miejsce wynajmu z pośród czterech dostępnych oraz dogodne miejsce zwrotu. Po określeniu daty i godziny wynajmu oraz zwrotu strona przekierowuje do listy dostępnych samochodów. Możemy wybierać spośród samochodów osobowych, busów, samochodów dostawczych, a nawet autolawet. Przy każdym z dostępnych samochodów wyświetla się koszt wynajmu dla wybranego okresu użytkowania oraz informacja jak zmienia się dzienna cena użytkowania auta w zależności od ilości dni wynajmu. Oczywiście im dłuższy okres tym niższa cena wynajmu za dzień.

Wszystkie samochody wyposażone są w klimatyzację, co zostało oznaczone przy każdej ofercie. Przy każdym samochodzie występuje również oznaczenie ile osób maksymalnie może przewozić, jakim rodzajem paliwa jest zasilany oraz ile przeciętnie go spala na 100km.

To jedno z najdogodniejszych rozwiązań na rynku. Samochód można łatwo zarezerwować przez Internet albo telefon. Do odebrania i zwrócenia jest w czterech wygodnych miejscach. Ceny są bardzo atrakcyjne a samochody piękne. Więc…

Zapraszamy do korzystania

Wypożyczalnia samochodów Gdynia

wypożyczalnia samochodów gdynia